FORUM
O serwerze KOLEJ.PL
DZISIAJ|JUTRO|WCZORAJ|GALERIE|FORUM|FAQ|TABOR|MODELARSTWO|INFRASTRUKTURA|SOFTWARE|LINKI| Przewodnik po KOLEJ.PL
WsteczDalej

prawa autorskie do ksiązek

[ Odpowiedzi ] [ Odpowiedz ] [ Forum KOLEJ.pl ]
Informacja została nadana z w3cache.fordon.intelink.pl (212.122.216.12) przez: Marcin z Bydgoszczy
Data: 03. Luty 2003 o godz. 22:16:47

____

Jeśli chodzi o prawa autorskie to jest to troche nie legalne, ale wcale nie zależy mi na tym żeby dorobić sie majątku. Dobrze wiem, ze żadnej z tych ksiażek nie dostaniesz na "rogu w księgarni", a wiem, ze wielu miłośników kolei żelaznych chciało by mieć taką ksiązke i gdyby mi zależało na dorobieniu sie majątku to ceny by były takie kosmiczne, że głowa boli, a wiem, ze znalazło by sie paru chętnych, którzy by to kupili. Same ceny nie są duże, zresztą skanowanie mnie tez kosztuje bo w domu nie mam skanera, za ksiązki też musiałem zapłacić. A pieniądze, które zarobie daje mamie na internet bo stałego łącza nie mam. Same skanowanie 440 stronowej ksiązki tez troche czasu zajmuje i musiałbym być głupi żeby tracić kase na net i czas na skanowanie za pare groszy. Mógłbym sobie zażyczyć 70 zł za taka ksiażke 440 stronową biorąc pod uwagę to, że takiej ksiażki łatwo nie dostaniesz, poza tym nikt Ci nie każe kupować jej, a mam ludzi chętnych na ksiazki i nikt mnie sie nie pyta o prawa autorskie. Są nawet chetni na wszystkie ksiazki i pytają o następne. Ostatnio siedze tyle na necie przez te ksiażki, ze nie zarobie na internet nawet. Jeśli autorzy tych ksiażek, a nazwiska znam powiedzą że nie mam tego robić to przestane póki co mam chętnych i nikt mi nie mówi, że to nie legal. schematy nawet za darmo wysyłam. Wiec nie widze w tym, zadnych ogromnych korzyści materialnych. Zresztą ksiazki te to nie "Harry Potter" i mamusia nie kupuje dzieciom żeby czytać na dobranoc, ilość chetnych jest zdecydowanie ograniczona i niedługo skończą się chętni.
Dziękuje i pozdrawiam

____

Odpowiedzi:

____

Odpowiedz:

Imię i nazwisko:
E-Mail:

Komentarze:

[ Odpowiedzi ] [ Odpowiedz ] [ Forum KOLEJ.pl ]

 

| DZISIAJ | JUTRO | WCZORAJ | FORUM | FAQ |

| TABOR | INFRASTRUKTURA | MODELARSTWO | SOFTWARE | LINKI | O SERWERZE |
 
Przewodnik po KOLEJ.pl
<< WsteczNa góręStrona główna działuDalej >>
Wszelkie uwagi odnośnie WWW KOLEJ.pl prześlij TUTAJ. Ostatnia aktualizacja tej strony: