FORUM
O serwerze KOLEJ.PL
DZISIAJ|JUTRO|WCZORAJ|GALERIE|FORUM|FAQ|TABOR|MODELARSTWO|INFRASTRUKTURA|SOFTWARE|LINKI| Przewodnik po KOLEJ.PL
WsteczDalej

Zabrze Makoszowy

[ Odpowiedzi ] [ Odpowiedz ] [ Forum KOLEJ.pl ]
Informacja została nadana z server.opp4.zabrze.pl (195.117.166.146) przez: Pachol
Data: 04. Maj 2002 o godz. 11:58:52

____

Cześć.
Przedstawię wam zdarzenie które mnie bardzo śmieszy, aż do dziś. Otórz parę dni temu wybrałem się na mijanke do Makoszów ( Zabrze),( znajdują sie tam 10 torów jest to stacja towarowa) głównie można tu spotkać ET22, ET42, ET41, SM48\TEM2,( nawet tego dnia zobaczyłem 3E-001) gdy dotarłem na miejsce na torach postojowych stały wagony po brzegi wypełnione węglem, a na nich goście (napewno nie z pkp)którzy w biały dzień o godzinie 16.00 zrzucali węgiel poza wagon zza krzaków przyglądłem sie ich robocie akcja ich trwała od 16 do 19 trzy godzini i nic, żadnej reakcji pkp, i co z tego że z Bódki KMO1 widać doskonale ludzi i te wagony i dróżnik napewno to widział i nic. Czy ludzie z pkp maszyniści i dróżnicy nie rozumieją, że ci ludzie okradają ich gdyż to trafia w ich pensje i mniejsca pracy. Naprawde nie rozumie tych ludzi z pkp.

____

Odpowiedzi:
   Re: Re: Zabrze Makoszowy hanys (0)
   Re: Re: Zabrze Makoszowy piter, 30, Wrocław (3)
       Re: Re: Re: Zabrze Makoszowy pacholl (2)
           Re: Re: Re: Re: Zabrze Makoszowy rob (1)
               Re: Re: Re: Re: Re: Zabrze Makoszowy Łukasz Paszek (0)

____

Odpowiedz:

Imię i nazwisko:
E-Mail:

Komentarze:

[ Odpowiedzi ] [ Odpowiedz ] [ Forum KOLEJ.pl ]

 

| DZISIAJ | JUTRO | WCZORAJ | FORUM | FAQ |

| TABOR | INFRASTRUKTURA | MODELARSTWO | SOFTWARE | LINKI | O SERWERZE |
 
Przewodnik po KOLEJ.pl
<< WsteczNa góręStrona główna działuDalej >>
Wszelkie uwagi odnośnie WWW KOLEJ.pl prześlij TUTAJ. Ostatnia aktualizacja tej strony: